Těsně před svátky nasajte vánoční atmosféru v našem zookoutku v Malé Chuchli, který ani v zimě neusíná, natožpak aby spal před nadílkou! Na poslední adventní neděli jsme pro vás připravili speciální odpolední prohlídku zookoutku, během níž se návštěvníkům výjimečně otevřou brány do výběhů, aby mohli zvěři předat malý vánoční dárek. Pro všechny hodné “Ježíšky” máme malou nápovědu: Daňky, muflony a jeleny potěšíte jablky a suchým pečivem, obrovskou radost budou mít i z obyčejné řepy.

Abyste podarovali také volně žijící ptactvo, které vám během roku trylkuje na zahradě, můžete v zookoutku navštívit dílničku na výrobu ptačích krmítek. A komu by ještě pořád chyběl nějaký originální vánoční dárek pro někoho z rodiny nebo přátel, bude mít příležitost zakoupit med z limitované edice Karla IV., který jsme letos vytočili na našich včelnicích v pražských lesích.

Do melodií vánočních koled zookoutek zahalí trubači na lesnice. A aby návštěvníky nemuselo rozehřívat jen pomyšlení na blížící se Štědrý den, teplé občerstvení zajistí kiosek v zookoutku.

Vstup na akci je zdarma. Těšíme se na vás.

zviratkove-vanoce-2016