Rok se s rokem sešel a v Chuchelském lese se opět konalo setkání pohádkových bytostí s dětmi. Les v Chuchli se změnil v pohádkovou říši v sobotu 4. října 2014 – původně se akce měla konat od 13 do 16 hodin, ale vzhledem k velkému množství účastníků se protáhla až do 17. hodiny.

Oproti loňsku jsme se snažili o pružnější a zábavnější formu soutěží, což se nám snad alespoň částečně podařilo. V pohádkovém lese se do soutěže zapojilo 545 dětí, které absolvovaly celkem deset stanovišť a odměny si vyzvedávaly v lesním zookoutku.

drak

Děti samozřejmě doprovázeli jejich rodiče a povzbuzovali i mladší a starší sourozenci, kteří nesoutěžili, a proto občas u některých stanovišť vznikaly zácpy. Tuto nepříjemnost musíme v příštích ročnících vyřešit, snad nás protentokrát trochu omlouvá, že jsme tak obrovský zájem nečekali a trošku nás zaskočil. Přesto nás velmi potěšil a děkujeme za něj.

I proto se už moc těšíme na příští ročník Chuchelského pohádkového lesa, který se pomalu stává jednou z tradičních dětských akcí v podzimní pražské přírodě.

chuchelsky-pohadkovy-les

Pořádající:

  • Lesy hl. m. Prahy – lesní úsek Chuchle, lesní Ladislav Kadeřábek
  • ČSOP Barrandov – oddíl Sportíci
  • občerstvení v ZOO připravila Martina Kadeřábková

Více fotek naleznete zde.