Celý sortiment a cenu rostlin najdete v naší internetové nabídce. K dispozici jsou zde rovněž barevné fotografie jednotlivých rostlin.

Okrasná školka též nabízí široký sortiment nakupovaných rostlin z celé ČR i ze zahraničí, který je v průběhu roku neustále doplňován.

V naší prodejně akceptujeme platby kartami MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, V PAY. Při odběru zboží do 5000 Kč lze platit pouze v hotovosti.

 

Obchodní podmínky:

Ceny v katalogu jsou uvedeny bez DPH 15 %.

Ceny rostlin jsou uvedeny včetně obalu, případně zemního balu. K balovým rostlinám, které jsou expedovány v drátěných koších, je cena těchto košů připočítána zvlášť – není zahrnuta v ceně rostliny. U dobývaných rostlin je nutná jejich rezervace minimálně tři dny předem.

Veškerý rostlinný materiál prochází kontrolou Státní rostlinolékařské správy.

Dopravu můžeme zajistit vozy Ford Transit, sazba činí 25 Kč za kilometr. Termín odvozu je nutné předem dohodnout.

Vaše objednávky a rezervace přijímáme telefonem, faxem, e-mailem nebo osobně v naší provozovně v Ďáblicích.

Prosíme o uvedení přesného názvu firmy, adresy, IČO, DIČ. V případě nové registrace či v případě jakékoli změny žádáme o předložení živnostenského listu.

Pro stálé odběratele nabízíme možnost uzavření individuální odběrové smlouvy s výhodou prodloužené fakturace. Pro nově zaregistrované odběratele – první platba pouze v hotovosti.

 

Slevy při jednorázovém odběru:

20 000,00 – 50 000,00 Kč 3 %
50 001,00 – 200 000,00 Kč 5 %
nad 200 001,00 Kč 10 %

Případné množstevní slevy mohou být domluveny individuálně.